Комунальники Харкова усувають аварії на водоводах

08.01.2023 12:30   -

На підприємстві розповіли, що 7 січня бригадами аварійно-відновлювальних робіт було оперативно ліквідовано п’ять пошкоджень на ділянках водоводів та упорядковано шість оглядових колодязів. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на КП «Харківводоканал».

Комплексні заходи на об’єктах водопровідного та каналізаційного господарств міста виконують висококваліфіковані майстри. Вони мають у своєму розпорядженні все необхідне для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

Читайте також: у Харківській області ВПО можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу.

Зокрема, сьогодні, 8 січня, бригадами Комплексу «Харківводопостачання» заплановано проведення ремонтних робіт на 11 ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

У свою чергу, спеціалістами лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Читайте також: відключення світла в Харкові та області: оновлений графік на 9—15 січня.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що В “Укренерго” оцінили стан енергосистеми.