Комунальники Харкова усунули 9 пошкоджень на водоводах

12.11.2022 16:20   -
Новини Харкова: комунальники усунули 9 пошкоджень на водоводах

11 листопада бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 9 пошкоджень на трубопроводах і упорядкували 14 оглядових колодязів. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на КП «Харківводоканал».

На підприємстві повідомили, що незважаючи на триваючу агресію всі виробничі служби старанно виконують свої обов’язки. На постійному контролі – стабільне функціонування об’єктів водопостачання та водовідведення, виконання планових заходів щодо підготовки господарства до роботи в зимовий період, справна робота систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації у будинках харків’ян. Бригади мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали, що дозволяє оперативно та якісно справлятися з відповідальними завданнями.

Читайте також: у Харкові обстежили понад 350 км газопроводів.

Сьогодні, 12 листопада, ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» проводять відновлювальні роботи на 14 пошкоджених ділянках трубопроводів.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Читайте також: аварійне відключення світла 12 листопада: інформація від Укренерго.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Ми працюємо для вас – шановні наші харків’яни, і завдяки вашим своєчасним розрахункам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились, – наголошують на КП «Харківводоканал».

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що енергетики продовжують відновлювати мережі в деокупованих селах Харківської області.