Комунальники Харкова ліквідували 77 аварій на водоводах

13.05.2024 11:58   -
Комунальники Харкова ліквідували 77 аварій на водоводах

У травні бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 77 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Також комунальники впорядкували 125 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 34 водорозбірні колонки.

Зокрема, в минулі вихідні аварійники провели комплекс відновлювальних робіт на водоводі діаметром 700 мм вулицею Дерев’янка у Шевченківському районі.

«У зв’язку з тим, що цей трубопровід забезпечує водопостачанням багатьох харків’ян, знайшли можливість провести відновлення мережі без відключення містян. Тому бригади під керівництвом майстра Олександра Омельчука діяли швидко, але водночас якісно. Також із водою під час ремонту магістралі були мешканці приватного сектору на вулиці Новомірній. Паралельно провели значний обсяг благоустрою територій проспектом Перемоги, вулицях Юрія Шевельова та Ахсарова», – поінформував начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном: 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ