Коли почнеться навчання у підземній школі Харкова

03.04.2024 17:17   -
Підземна школа у Харкові: коли почнеться навчання

Навчання в підземній школі, яка була збудована в Індустріальному районі Харкова, почнеться в поточному навчальному році. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Як повідомили в Департаменті освіти, у школі облаштовані 20 повноцінних навчальних кабінетів, буфетна зона, медпункт тощо. Вчитися там будуть учні 1-11 класів.

«Цього року за парти готові сісти понад 600 школярів, з яких переважна більшість – учні початкової школи, що відповідає актуальному запиту батьків. Навчання проходитиме у дві зміни», – розповіли в департаменті.

Крім, того діти отримуватимуть безкоштовне харучання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Зазначається, що формування класів наступного навчального року підходить до завершення. Базовими для зарахування визначено дві установи: гімназію №88, яка приймає дітей до 1-9 класів, та ліцей №80, який приймає учнів 10-11 класів. Додаткову консультацію можна отримати в управлінні освіти Індустріального району за тел.: 725-53-59.

Загалом у підземній школі в Індустріальному районі у дві зміни зможуть навчатися 900 школярів. У новому навчальному році за парти сядуть близько 200 першокласників.

ОСТАННІ НОВИНИ