Коли і як харків’яни зможуть безкоштовно отримати світлодіодні лампи у відділеннях Укрпошти

11.01.2023 14:40   -
Новини Харкова: Як отримати світлодіодні лампи в Укрпошті

Уряд затвердив програму для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи за підтримки ЄС. Про це повідомляють Харьковские известия.

Передбачається обмін п’яти ламп розжарювання на п’ять світлодіодних (LED) ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14. Програма розпочнеться в кінці січня, масовому запуску буде передувати бета-тестування реєстрації на обмін ламп у застосунку Дія. Запис на бета-тестування розпочнеться вже цього тижня.

Механізм обміну:

  • Механізм програми передбачає, що людина приносить 5 справних ламп розжарювання у відділення Укрпошти та проводить там їх обмін на нові енергозберігаючі на вибір з цоколем Е27 та Е14.

Обмін буде відбуватись у два способи – з попереднім замовленням і без нього. Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку Дія. Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності. При оформлені заявки через застосунок Дія треба буде обрати відділення і вказати необхідну інформацію.

  • Після подачі заявки на телефон заявника надійде повідомлення з мобільного застосунку Дія про можливість отримання світлодіодних ламп в обраному відділенні поштового зв’язку АТ “Укрпошта” з індивідуальним номером.

Якщо людина не забрала замовлення впродовж 5 робочих днів, воно анулюється. При обміні в Укрпошті фіксують паспортні дані людини, другий раз вона провести обмін не зможе.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Якщо людина не має можливості замовити лампи через застосунок Дія, то вона має прийти до відділення Укрпошти з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання не більше 5 шт. За наявності вільних LED ламп буде здійснено обмін.


УВАГА! Обмін проводиться виключно на справні лампи розжарювання.

Якщо людина вдома виявить, що одна чи декілька з отриманих діодних ламп не працюють, то в неї буде можливість замінити їх у відділенні Укрпошти на інші діодні лампи. Такий обмін можна здійснити один раз, повертати несправні лампи потрібно в пакуванні від виробника. Без упаковки обмін не здійснюється.


ОСТАННІ НОВИНИ: