Харківським спортсменам вручили почесні грамоти (фото)

24.03.2023 15:17   -
Харківським спортсменам-переможцям вручили почесні грамоти

Начальник ХОВА Олег Синєгубов вручив почесні грамоти харківським спортсменам, які представляють Україну на міжнародних чемпіонатах. Про це повідомляють Харьковские известия.

Відзнаки отримали майстер спорту міжнародного класу України з греко-римської боротьби Михайло Вишневецький та член національної Дефлімпійської збірної команди України, заслужений майстер спорту з карате серед спортсменів з порушеннями слуху Олександр Черняєв.

Нагадаємо, Михайло Вишневецький 14 березня завоював золоту медаль на Чемпіонаті Європи U23, який проходив у Румунії, та став чемпіоном у ваговій категорії до 130 кілограмів. Олександр Черняєв став бронзовим призером на змаганнях Karate 1-Series A, які відбулися середині березня в Туреччині.

Спортсмени передали на зберігання кубок, який залишався на окупованій території Куп’янської громади у приміщенні тренувальної бази. Після того, як ЗСУ звільнили від окупантів населений пункт, спортсменам вдалося повернути відзнаку вцілілою та неушкодженою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.