Харківським енергетикам передали автовишки

15.04.2024 14:51   -
Харківським енергетикам передали автовишки

АТ “Харківобленерго” отримало дев’ять автомобільних вишок для ремонтних робіт завдяки Міненерго. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Спецтехніку закуплено за кошти Фонду підтримки енергетики України, створеного за ініціативи міністра енергетики України Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.

Отримана техніка вже працює у Харкові та області. Зокрема, автомобілі використовують для ремонтних робіт, обслуговування ліній електропередачі тощо.

“Ми надзвичайно вдячні Міненерго за постійну допомогу. Ми регулярно отримуємо нову техніку, обладнання та матеріали, які так необхідні зараз Харківщині через пошкодження внаслідок обстрілів. Ми бачимо, що не залишилися сам на сам зі своїми проблемами та постійно відчуваємо міцну підтримку в ці нелегкі часи”, – зазначили в обленерго.

Зазначається, що це вже третя поставка спецтехніки на Харківщину. Протягом найближчого часу АТ “Харківобленерго” отримає ще чотири автопідйомники.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадаємо, при Міністерстві енергетики функціонує Робоча група з питань гуманітарної допомоги, яка розподіляє обладнання та устаткування енергетичним компаніям. Насамперед допомога спрямовується в регіони, що найбільше потерпають від російської агресії. Для Харківської області відібрано обладнання для закупівлі за кошти Фонду підтримки енергетики України на загальну суму у майже 70 мільйонів євро.

З березня 2022 року до Харківської області було спрямовано понад 622 тонни гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання.

ОСТАННІ НОВИНИ