Харківський університет радіоелектроніки продовжить навчання в онлайн форматі

12.07.2023 16:40   -
Новини Харкова: ХНУРЕ продовжить навчання в онлайн форматі

Засідання Ради оборони Харківської обласної військової адміністрації ухвалило рішення про дозвіл на відновлення традиційного офлайн навчання у закладах освіти. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зважаючи на близькість до кордону з рф, навчання у Харківському національному університеті радіоелектроніки буде продовжено в онлайн форматі.

“Відстань від Харкова до кордону з російською федерацією, близько 40 кілометрів. І в нашому регіоні розрахунковий час підльоту ракети С-300 становить менше однієї хвилини. Навіть якщо працівники та студенти встигнуть евакуюватися до укриття університету, на жаль, воно не зможе стовідсотково забезпечити безпеку у разі прямого влучення російської ракети”, – наголосили у прес-службі ХНУРЕ.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадаємо, начальник Харківської ОВА наголосив, що рішення Ради оборони області про дозвіл на офлайн-навчання розповсюджуватиметься тільки на ті заклади освіти, які створять безпечне середовище.

Незалежно від форми власності у закладі освіти або поряд з ним мають бути укриття, що відповідають вимогам ДБН В.2.2-5-97 Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту, які затверджені наказом від 27.12.2017 №342.

ОСТАННІ НОВИНИ