Харківський літмузей пропонує обговорити літературні топоніми

25.07.2023 14:00   -
Харківський літмузей пропонує обговорити літературні топоніми

Вуличний виставковий проєкт «Власні назви» Харківського літературного музею проходитиме з 29 липня по 25 жовтня. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили організатори, проєкт складається з двох частин. Одна з них орієнтована на висвітлення діяльності російських письменників, імена яких відображені в топонімічному просторі міста. Харків’яни дізнаються більше про те, хто вони, який стосунок мають до Харкова і як ставилися до України. Друга частина проєкту буде присвячена українським авторам, імена яких не фігурують у місцевих топонімах, але заслуговують на це.

Після ознайомлення з експозицією відвідувачі виставки зможуть запропонувати свій варіант перейменування того чи іншого «літературного» топоніму.

«Простір визначає культурну свідомість. Мета виставкового проєкту «Власні назви» – вибудувати територію діалогу з містянами, поділитися з ними значущою інформацією та послухати їхні думки про те, як має «звучати» місто навколо нас, які імена та культурні контексти мають оточувати нас щодня», – зазначили в літмузеї.

Відкриття виставки відбудеться 27 липня у Театральному сквері по вул. Сумській, 10. Початок – о 14:00.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.