Харківський фотограф зняв понад 60 запусків ракет із Бєлгорода (фото)

16.09.2022 12:28   -
Новини Харкова: Фотограф зняв понад 60 запусків ракет із Бєлгорода

Вадим Бєліков живе на Салтівці, вікна його квартири на шостому поверсі виходять на північ, до Бєлгорода – 60 км. Першими Вадим побачив і сфотографував “Іскандери”. Потім – зенітні С-300. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на texty.org.ua.

За кращих часів Вадим працював для харківського телебачення. Зараз Вадим пів року вимушено безробітний, доглядає 84-річну маму та знімає запуски ракет з Бєлгорода.

“Б’ють, щоб бити, щоб тероризувати місто. Харків щодня потерпає від важких обстрілів з Бєлгорода. Особливу в ці останні дні, коли ЗСУ активно пішли в наступ на Харківському напрямку”, – говорить Вадим.

Нещодавно шість знімків Вадима Бєлікова взяв Ассошіейтед прес.

“Спочатку вони дуже сумнівалися, чи це справді ракети з Бєлгорода. Перевіряли. Бо йдеться про воєнний злочин, а Ассошіейтед прес – поважна інформаційна агенція, яка дуже ретельно ставиться до інформації, яку подає. Та є офіційні заяви адміністрації міста, висновки криміналістів і знімки – усе збігається. Фото взяли в роботу”, – розказує харків’янин.

Вадим роздає знімки безоплатно, бо вважає: “що більше людей побачать, звідки запускають ракети, то краще”. Загалом зробив 62 чи 63 фото.

Фотограф вирішив усі кадри зібрати в єдину картину. Розрахував у фотошопі: на полотно розміром 1 м на 5 м поміститься 60 знімків. Після того зняв ще кілька кадрів. І ще кілька…