Харківські тепловики отримають 5 газових генераторів для автономної роботи котелень

01.03.2023 10:15   -
Харків отримає 5 газових генераторів для автономної роботи котелень

За ініціативи Харківської міської ради КП «Харківські теплові мережі» отримають від проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» 5 газових генераторів для автономної роботи котелень. Про це повідомляють  Харьковские известия.

За словами технічного директора КП «Харківські теплові мережі» Євгена Кауркіна, такі агрегати дозволять котельням працювати автономно, без зовнішнього електроживлення. На сьогодні до Харкова прибули три таких генератора. Ще два в дорозі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

“Такий агрегат важить понад 2 тони і може бути ергономічно розташований в приміщеннях реконструйованих котелень. Він екологічно безпечний, має потужність 71 кіловат електричної та 116 кіловат теплової енергії, яку виробляє у процесі охолодження двигуна. Генератори працюють від природнього газу, як і вся котельня, і мають коефіцієнт корисної дії вдвічі більший за дизельні”, – зазначили в пресслужбі підприємства.


Працівники КП “Харківські теплові мережі” вже пройшли онлайн-тренінги з введення обладнання в експлуатацію, налаштування та проведення пусконалагоджувальних робіт, дистанційного керування та технічного обслуговування.

Тренінги проводили сертифіковані фахівці виробника, компанії Sokratherm GmbH.

ОСТАННІ НОВИНИ: