Харківські тепловики готуються до свят та можливого блекауту (фото)

27.12.2022 09:53   -
Новини Харкова: Тепловики готуються до свят та можливого блекауту

У Харкові фахівці Теплових мереж готуються до святкових чергувань та в тестовому режимі відпрацьовують алгоритм дій у разі зникнення централізованого електричного живлення. Про це повідомляють Харьковские известия.

Так, до Нового року тепловики мають закрити шурфи по всьому місту і особливо там, де розриття заважають пішоходам або транспорту. Не менш важливе питання – звернення громадян з питань опалення та гарячого водопостачання. Працівники КП “Харківські теплові мережі” навіть під час свят обіцяють усувати дефекти на мережах і розповітрювати систему, згідно з заявками громадян.

“1 січня колектив КП “Харківські теплові мережі” працює в режимі чергування аварійних бригад. У разі виникнення позаштатної ситуації, їх буде збільшено до потрібної кількості. 31 грудня та 2 січня – у харківських теплоенергетиків звичайний робочий день”, – розповіли в пресслужбі підприємства.

На випадок раптового блекауту тепловики прогрівають будинки харків’ян. Тому, не зважаючи на потепління, не знижують температуру теплоносія. Крім того, персонал котелень, які можуть працювати за допомогою генераторів, в тестовому режимі відпрацьовують алгоритм дій у разі зникнення централізованого електричного живлення.