«Харківські тепломережі» відпрацювали 77 тисяч заявок громадян (фото)

04.01.2023 16:10   -
Новини Харкова: Тепломережі відпрацювали 77 тисяч заявок громадян

Працівники КП «Харківські теплові мережі» з початку опалювального сезону виконали понад 77 000 заявок від громадян, які надійшли через службу «15-62». Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на підприємстві, близько 17 тис. заявок стосувалися гарячого водопостачання, решта – опалення. Зокрема, тільки за перші дні нового року було відпрацьовано понад 700 звернень.

«Переважно це розповітрення та усунення дефектів на внутрішньоквартальних та будинкових системах після ракетних обстрілів і повторного запуску опалення, яке тільки наприкінці минулого року довелося здійснити п’ять разів у межах міста і, як мінімум, шість разів – у деяких районах», – зазначили на підприємстві.

Читайте також: Майже 200 км мереж замінили у минулому році КП «Харківські теплові мережі»

Попри ворожі атаки на критичну інфраструктуру, підприємство продовжує працювати, відновлювати пошкоджені елементи системи та поступово модернізувати джерела теплопостачання.

Також триває процес ізоляції зовнішніх трубопроводів і систем у підвалах та на дахах будинків. Це допомагає заощадити тепло і вберегти труби від розмерзання на випадок блекаутів.

Раніше ми повідомляли про те, що у Шевченківському районі Харкова проводять заміну внутрішньобудинкових систем.