Харківські телеграм-канали зібрали кошти на спецавтомобіль для рятувальників (фото)

25.08.2022 12:06   -
Новини Харкова: Телеграм-канали придбали рятувальникам спецавтомобіль

Завдяки харківському волонтерському руху та безграничній підтримці простих харків’ян у рятувальників 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини з’явився новий сучасний аварійно-рятувальний автомобіль. Про це повідомляють Харьковские известия.

Спецавтомобіль призначений для доставки розрахунку рятувальників на місця аварій, техногенних катастроф, природних катаклізмів та інших надзвичайних ситуацій. У його комплектацію входить все необхідне аварійно-рятувальне обладнання для швидкого розгортання рятувальних операцій на місці.

Ідея придбати такий необхідний для рятувальників автомобіль виникла у адміністраторів харківських інтернет-ресурсів: «Харьков 1654», «ХС|Харьков», «Типичное ХТЗ». І вже за короткий час завдяки багатьом небайдужим харків’янам, які долучились до збору коштів, їхня мрія втілилась в життя.

“Дякуємо всім причетним до поліпшення матеріально-технічної бази Харківського гарнізону ДСНС, розуміння та підтримку харківських рятувальників”, – прокоментували у прес-службі ДСНС у Харківській області.

Раніше ми повідомляли про те, що добровольче формування «Хартія» отримало від благодійників автомобіль швидкої допомоги.