Харківські студентки здобули “золото” на Кубку світу з підводного спорту

23.03.2023 14:14   -
Харків'янки здобули "золото" на Кубку світу з підводного спорту

Студентки Харківського національного університету радіоелектроніки виграли етап Кубку світу з підводного спорту серед дорослих та юніорів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Змагання пройшли у місті Ліньяно-Сабб’ядоро в Італії.

У турнірі взяли участь 726 учасників з 24 країн. Україну представляли 22 спортсмени. Вікторія Уварова з Харкова виборола дві золотих, срібну та бронзову медалі, а Катерина Ващенко – одну золоту нагороду.

Так, Вікторія Уварова посіла перше місце у категорії «50 м пірнання», друге – у дисципліні «100 м в ластах», третє – у категорії «50 м в ластах». Крім того, жіноча четвірка Анастасія Антоняк, Катерина Ващенко, Софія Гречко та Вікторія Уварова виграли «золото» в естафеті «4х100 м в ластах».

Всього за результатами змагань представники збірної України завоювали 13 золотих, 7 срібних, 6 бронзових медалей та посіли перше загальнокомандне місце.