Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф (фото)

03.08.2022 16:10   -
Новини Харкова: Каратисти стали призерами чемпіонату Європи у Нідерландах

ХV чемпіонат Європи з шотокан карате-до С.К.І.Ф. проходив з 27 до 31 липня у м. Гертогенбос (Нідерланди). Про це повідомляють “Харьковские известия”.

У змаганнях взяли участь 670 атлетів з 23 країн Європи. За результатами медального заліку збірна України посіла 13 загальнокомандне місце.

Зокрема, на чемпіонаті харківські спортсмени здобули «срібло» та «бронзу».

Так, Олександра Кушнаренко посіла друге місце в особистих ката серед жінок, Андрій Корбуль та Олександр Дудка здобули «срібло» в командному куміте серед юніорів, Артем Рєзніков виборов срібну медаль в особистому куміте серед юнаків 12-13 років.

Марія Кушнаренко, Олександра Кушнаренко та Ольга Недбайло зайняли четверту сходинку в категорії командних ката серед жінок.

Раніше ми повідомляли про те, що харків’янин завоював «золото» Європейських студентських ігор.