Харківські школярі стали призерами всеукраїнських учнівських олімпіад (фото)

02.04.2024 16:40   -
Харківські школярі - призери всеукраїнських учнівських олімпіад

Школярі Харкова стали призерами всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, інформаційно-комунікаційних технологій, правознавства, української мови та літератури. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики пройшов 25-29 березня в Івано-Франківську. В олімпіади взяли участь 139 учнів з 22-х областей України.

Команду Харківської області представляли вісім школярів закладів освіти Харкова. П’ятеро з них стали призерами змагань та були нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступенів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій відбулась 27-31 березня в Ужгороді. Загалом у змаганнях взяли участь 88 школярів.

Харківську область представляли чотири учні. За результатами змагань двоє з них були нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

З 22 по 26 березня в Луцьку відбувся фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, учасниками якої стали 80 учнів з різних областей України. У скарбниці досягнень харківських школярів – бронзова нагорода та спеціальний диплом «Креативний практик».

Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури відбувся з 25 по 29 березня у Рівному. Харківську область представляли шість учнів, двоє з яких були нагороджені дипломами ІІІ ступеня, і одна учениця стала переможницею олімпіади.

ОСТАННІ НОВИНИ