Харківські школярі перемогли на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків

24.01.2023 12:28   -
Школярі з Харкова перемогли на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків

Фінальний етап XIX Всеукраїнського турніру юних інформатиків пройшов дистанційно у місті Умань. Про це повідомляють  Харьковские известия з посиланням на Департамент освіти.

У турнірі взяли участь 12 команд з Києва, Волинської, Одеської, Івано-Франківської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Харків представляли переможці VІІ Міського турніру юних інформатиків – команда «XLV. Reborn» учнів Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» та команда «action_27» з Харківського фізико-математичного ліцею №27. Учасників харківських команд розділяли тисячі кілометрів: від Харкова та Києва в Україні до Європи (Польща, Німеччина, Швеція), Англії та США.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

На першому етапі команди презентували та захищали власні розробки генератора ландшафту з можливістю змінювати рельєф та відображати його в двох- чи трьохвимірному просторі. Захист відбувався у формі дискусій між командами – доповідачами, опонентами та рецензентами. Під час другого етапу учасники мали розробити та презентувати задачу-проєкт, умова якої була надана на початку змагання, а в останній день – розв’язати алгоритмічні задачі.

За результатами турніру перемогла команда Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія», а команда учнів ХФМЛ №27 посіла друге місце.

Школярі з Харкова перемогли на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків

ОСТАННІ НОВИНИ: