Харківські рятувальники отримали важку великогабаритну техніку (фото)

07.02.2023 15:17   -
Харківські рятувальники отримали важку великогабаритну техніку

Завдяки благодійникам рятувальники Харківського гарнізону ДСНС отримали важку великогабаритну техніку, яка здатна збільшити логістичні можливості та допоможе в гасінні великих пожеж. Про це повідомляють Харьковские известия.

Протягом останніх 6 місяців за сприяння начальника ХОВА Олега Синєгубова та почесної консулки Федеративної Республіки Німеччина у Харкові Тетяни Гавриш цілий ряд волонтерських і міжнародних організацій займались питанням пошуку і придбання для харківських рятувальників важкої великогабаритної техніки.

Благодійникам вдалося зібрати близько 70 000 євро.

За ці кошти рятувальникам придбали вантажний напівпричіп-фура, напівпричіп-цистерна ємністю 32 кубічних метра та сідельний тягач для їх буксирування. Дана техніка буде задіяна для перевезення вантажів, у тому числі гуманітарної допомоги та рятувального обладнання на великі відстані, забезпечення потреб пожежогасіння водою на великих і затяжних пожежах тощо.

Начальник ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв висловив слова вдячності всім, хто приймав участь в даному проєкті з підтримки харківських рятувальників та поліпшенні їхньої матеріально-технічної бази.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ: