Харківські ліцеїсти стали призерами Міжнародного турніра юних фізиків

26.07.2023 10:35   -
Харківські ліцеїсти стали призерами Міжнародного турніра юних фізиків

Представники двох харківських ліцеїв вибороли срібні нагороди на Міжнародному турнірі юних фізиків, який проходив з 19 по 25 липня у Кохсарському університеті Муррі (Пакистан). Про це повідомляють Харьковские известия.

Турнір є одним із найпрестижніших та найскладніших міжнародних наукових конкурсів для школярів. Він проводиться щорічно, починаючи з 1988 року, у різних країнах світу.

Цього року Україну на турнірі представляла збірна команда харківських школярів, які в січні перемогли на Всеукраїнському турнірі юних фізиків. До команди увійшли представники Харківського ліцею №161 «Імпульс» – випускник Іван Бортновський, одинадцятикласники Анна Бєляєва та Антон Бухтатий, а також учні Харківського фізико-математичного наукового ліцею №27 – дев’ятикласник Кирило Владико та випускник Микита Кирпичов.

«Шостий рік поспіль команда «Момент імпульсу» повертається додому з медалями. Цього року серед 14 команд-учасниць харків’яни вибороли срібні нагороди. Незважаючи на відстань, що відділяла учнів, які перебувають у різних країнах через війну в Україні, команда змогла в онлайн-форматі якісно підготуватися до змагань», – зазначили в Департаменті освіти міськради.

Нагадаємо, випускниця Харківського ліцею здобула «бронзу» на Міжнародній олімпіаді з хімії

ОСТАННІ НОВИНИ