Харківські курсанти стали переможцями чемпіонату України з кікбоксингу (фото)

03.05.2023 14:10   -
Харківські курсанти стали переможцями ЧУ з кікбоксингу

Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA пройшов у Львові. Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних областей країни. Про це повідомляють Харьковские известия.

До складу збірної команди Харківської області увійшли й курсанти Національного університету цивільного захисту України.

Переможцями змагань стали Денис Денисенко (вагова категорія до 80 кг) у розділі К-1 і Максим Молонос (65 кг) у розділі повний контакт. Обидва спортсмени навчаються на факультеті цивільного захисту.

У свою чергу Андрій Кудля (ф-т цивільного захисту) у вазі до 70 кг посів друге місце у розділі К-1, а Владислав Богданович (55 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил) у розділі лоу-кік виборов “бронзу”.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Готував спортсменів до змагань Валентин Головко – викладач кафедри фізичної підготовки університету, континентальний чемпіон світу з боксу, МСК, тренер збірної команди НУЦЗУ з кікбоксингу.