Харківські комунальники замінили 1,5 км водоводів у Шевченківському районі (фото)

12.09.2023 13:41   -
У Шевченківському районі Харкова замінили 1,5 км водоводів

У 2023 році бригади КП “Харківводоканал” в рамках підготовки об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період переклали 1,5 км зовнішніх трубопроводів у Шевченківському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Також бригади АВР Шевченківського району комплексу «Харківводопостачання» замінили 60 засувок та 51 люк, встановили 56 нових пожежних гідрантів та привели до ладу 73 вуличні колонки.

Зокрема, 11 вересня ремонтники ліквідували аварії на магістралях у провулку Рогатинський (діаметр 200 мм) та вулиці Клочківській (діаметр 150 мм).

«Як завжди працювали чітко та злагоджено, оперативно усунувши пошкодження на водоводах. Паралельно здійснили заміну ділянки введення в будинок довжиною 15 метрів на проспекті Науки. А на проспекті Перемоги капітально відремонтували оглядовий колодязь. Також упорядкували територію після ремонту магістрального водоводу на вулиці Фронтовій», – поінформував начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, ремонтно-відновлювальні роботи на зовнішніх мережах ведуться безперервно. Сьогодні, 12 вересня, майстри дільниці упорядковують оглядовий колодязь на вулиці 23 Серпня.

«Всі повідомлення споживачів реєструються та знаходяться на постійному контролі, аж до усунення аварійної ситуації та благоустрою розриття. Насамперед усуваємо серйозні пориви на водоводах великих діаметрів, оскільки від цього залежить водопостачання багатьох абонентів. Звертаю увагу харків’ян, що лише своєчасні сплати наших послуг залишаються єдиною можливістю завжди отримувати повною мірою водопостачання та водовідведення», – зазначив Андрій Целогородцев.

ОСТАННІ НОВИНИ