Харківські комунальники усунули понад 80 пошкоджень на водоводах (фото)

08.11.2022 12:11   -
Новини Харкова: Комунальники усунули 83 пошкодження на водоводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» за минулий тиждень усунули 83 аварійні ситуації на трубопроводах холодного водопостачання.  Про це повідомляють Харьковские известия.

Також бригади АВР упорядкували 73 оглядові колодязі на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 23 водорозбірні колонки.

У понеділок аварійниками було усунено 11 поривів на трубопроводах та відремонтовано 11 оглядових колодязів. Зокрема, у Київському районі ліквідовано серйозну аварійну ситуацію на водопровідній магістралі діаметром 250 мм по вул. Пушкінській.

«Напередодні чітко скоординували комплекс відновлювальних заходів, який включав і перекладку ділянки трубопроводу. Тому запаслися необхідною спецтехнікою, обладнанням та матеріалами. Районні бригади успішно впоралися з відповідальним завданням та у визначені терміни провели ремонтні роботи. У планах на сьогодні усунення аварійних ситуацій по вул. Наталії Ужвій та вул. Кричевського», – підсумував начальник Київської районної служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін.

Загалом, сьогодні бригади Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ремонт 19 пошкоджених ділянок трубопроводів.

Читайте також: Харківські тепловики виготовляють буржуйки для пунктів обігріву (відео)

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові волонтери допомагають ремонтувати будинки та школи пошкоджені під час війни.