Харківські комунальники системно модифікують комунікації

22.02.2024 15:27   -
Харківські комунальники системно модифікують комунікації

Бригади КП «Харківводоканал» замінюють 200-метрову ділянку холодного водопостачання на проспекті Слави, 11 у Холодногірському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

У 2023 році комунікації цього будинку постраждали внаслідок ворожого обстрілу. Тоді ремонтники оперативно усунули виниклі пошкодження та намітили провести капітальний ремонт із заміною трубопроводу.

«Встановлюємо високоякісні поліпропіленові труби, які прослужать харків’янам багато десятків років. У ході ремонту подача води не припиниться, і лише на незначний час перепідключення систем тимчасово призупинимо водопостачання, але про це заздалегідь попередимо мешканців. Цього року запланували замінити комунікацій на рівні минулого, а це не менш чотирьох кілометрів внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації», – поінформував начальник районної дільниці Олексій Безюлєв.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Так, нещодавно комунальники встановили близько 400 метрів сучасних трубопроводів у трьох будинках на вулицях Муранова, 30, Ініціативній, 10/24 та Старопрудній, 14.

Паралельно ремонтники щодня беруть у роботу понад 30 заявок, які надходять від харків’ян. Більшість з них стосується відновлювальних робіт на комунікаціях господарсько-побутової каналізації. У зв’язку з цим містянам нагадують про необхідність використання раковин та унітазів виключно за призначенням.

ОСТАННІ НОВИНИ