Харківські комунальники отримали нагороди за спортивні досягнення

17.07.2023 17:09   -
Харківські комунальники отримали нагороди за спортивні досягнення

Працівники КП «Харківські теплові мережі», які у вільний від роботи час займаються спортом та беруть участь у змаганнях, отримали символічні подарунки від керівництва підприємства. Про це повідомляють Харьковские известия.

“Своїм прикладом і позитивним ставленням до життя ви надихаєте харків’ян, даруєте їм впевненість у тому, що все буде добре і Україна обов’язково переможе. Спортивні події у місті, яке потерпає від ворожих обстрілів, – це найкращі ліки проти відчаю, страху та тривоги”, – зазначив у вітальному слові генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

Нагадаємо, 1 липня у Харкові відбувся благодійний волонтерський марафон, в якому взяли участь троє співробітників Служби безпеки «Харківських теплових мереж». Вони прийшли першими на дістанції 5 кілометрів, а трохи раніше – увійшли до першої ліги «Еліт-турніру» з футзалу. Незабаром хлопці збираються перевірити свої сили у велоспорті.

Як кажуть самі спортсмени-теплоенергетики, такий активний відпочинок з елементами змагання допомагає у повсякденній роботі тримати себе у формі і виконувати план підготовки до опалювального сезону.

ОСТАННІ НОВИНИ