Харківські комунальники оперативно завершили ремонт на насосній станції

14.04.2023 15:35   -
У Харкові комунальники завершили ремонт на насосній станції

Фахівці КП «Харківводоканал» оперативно завершили ремонтні роботи з ліквідації пошкодження на насосній станції. Водопостачання споживачів було своєчасно відновлено. Про це повідомляють Харьковские известия.

Нагадаємо, з 13 по 14 квітня у частини абонентів двох районів Харкова було призупинено водопостачання, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на насосній станції.

Як повідомив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Олександр Черняєв, дані заходи мали попереджувальний характер та дозволили своєчасно запобігти подальшим серйозним порушенням у роботі насосної станції.

«Ушкодження виникло на ділянці напірного водоводу на важливій для багатьох наших абонентів насосній станції, що могло призвести до її зупинки. Проаналізували ситуацію і вирішили розпочати ремонтні роботи в найкоротші терміни. Наші співробітники провели всі необхідні підготовчі дії для оперативного відновлення аварійної ділянки водоводу. Оптимізували заходи і навіть підібрали найзручніший для харків’ян нічний час для відключення послуги», – зазначив Олександр Черняєв.

За його словами, о 23:00 комунальники зупинили об’єкт водопостачання, провели всі заплановані реконструкції, потім перевірили функціонування агрегатів та обладнання станції. До 6:00 ранку водопостачання всіх абонентів відновили в повному обсязі.

ОСТАННІ НОВИНИ