Харківські комунальники міняють водовод на проспекті Жуковського

18.09.2023 14:22   -
У Харкові на проспекті Жуковського міняють водовод

Бригади КП «Харківводоканал» проводять заміну 240 метрів технічно зношеної ділянки водоводу на проспекті Жуковського в Київському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Комунальники проводять заміну зношеної ділянки на магістральному трубопроводі діаметром 315 мм.

Як повідомив сьогодні, 18 вересня, начальник ділянки з перекладання та санації водопровідних мереж Ніяз Ахмедов, цей трубопровід забезпечує водопостачання споживачів селища Жуковського.

«Роботи проводяться методом санації із застосуванням нових поліетиленових труб, термін експлуатації яких понад 50 років. Перекладання проводимо без відключення абонентів. Плануємо завершити комплексну заміну та подальший благоустрій території до кінця місяця. Ремонтники бригади забезпечені необхідною спецтехнікою та матеріалами. Оновлення цієї ділянки не лише забезпечить безаварійне водопостачання, але й значно покращить якість водопровідної води у селищі Жуковського», – зазначив Ніяз Ахмедов.

За його словами, водопостачання відключатиметься лише на короткий період перепідключення мереж.

Як повідомили на підприємстві, з початку 2023 року бригади комплексу «Харківводопостачання» у Київському районі переклали понад 3 км водоводів із заміною 47 засувок.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.