Харківські комунальники ліквідували аварії на магістралях

28.02.2023 16:10   -
У Новобаварському районі Харкова усунули аварії на магістралях

Бригади КП “Харківводоканал” оперативно усунули аварії на магістралях на вулиці Малооснов’янській (діаметр трубопроводу 150 мм) та на бульварі Профспілковому (діаметр 300 мм) у Новобаварському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив провідний інженер служби Сергій Самойлов, досвідчені ремонтники з поставленим завданням впоралися своєчасно та якісно.

«У першому випадку детально проаналізувавши пошкодження на магістралі, вирішили працювати без відключення мешканців від водопостачання. Маючи в наявності необхідну техніку та матеріали, усунули аварійну ситуацію у стислий термін, після чого територію упорядкували. На бульварі Профспілковому довелося тимчасово відключити подачу води, але й тут спрацювали оперативно. Також провели ремонтні роботи оглядового колодязя по провулку Шляхопровідному», – поінформував Сергій Самойлов.

Напередодні бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» ліквідували пошкодження на 11 водопровідних об’єктах міста. Сьогодні, 28 лютого, бригади розпочали ліквідацію семи пошкоджень на водопровідних мережах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Для економії часу аварійників харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ: