Харківські комунальники контролюють внутрішньобудинкові системи у П’ятихатках

29.02.2024 15:08   -
КП «Харківводоканал» контролює об'єкти у селищі П'ятихатки

Працівники КП “Харківводоканал” обслуговують 28 км зовнішніх каналізаційних трубопроводів та внутрішньобудинкові системи у 47 багатоповерхових будинках селища П’ятихатки. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Як повідомив начальник ділянки Олег Ясько, ремонтні роботи на комунікаціях ведуться оперативно і не припинялися навіть у період найінтенсивніших обстрілів.

«Усі наші майстри жителі П’ятихаток, саме це і дозволяє швидко реагувати та усувати наслідки прильотів. Відстежуємо адреси місць обстрілів та відключаємо послуги у будинках, де вилетіли вікна, щоб зберегти від розморожування внутрішньобудинкові системи. Зокрема, минулого року аварійне усунення провели за 100 адресами. Паралельно, планово реконструювали у 40 будинках водопостачання, та у 47 – системи водовідведення, де замінили понад 300 метрів трубопроводів. Нинішнього року вже намітили масштабні ремонти з перекладкою понад 220 метрів внутрішньобудинкових систем, застосовуємо лише міцні та практичні матеріали», – наголосив Олег Ясько.

Зокрема, комунальники закінчують оновлення 70 метрів технічно зношеної ділянки каналізаційних мереж в одному з будинків на вулиці Гацева.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

З початку 2024 року вже виконано капітальні технічні огляди у чотирьох будинках, де замінено по 60-70 метрів мереж водопостачання та водовідведення

За його словами, на постійному контролі у майстрів ділянки зовнішні каналізаційні мережі селища. У 2023 році проведено профілактику 19 км системи стоків. Роботи з прочищення продовжуються і включають ремонт колодязів, встановлення нових люків. Сьогодні відновили ще один пошкоджений каналізаційний колодязь із заміною люка.

ОСТАННІ НОВИНИ