Харківські газовики ліквідували 3,8 тисяч витоків газу

22.04.2024 13:54   -
Харківські газовики ліквідували 3,8 тисяч витоків газу

З початку року бригади Харківської міської філії «Газмережі» понад 3,3 тисячі разів виїжджали на виклики від споживачів за екстреним номером «104». Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Під час обстеження газової системи бригади АДС виявили та ліквідували 3,8 тисяч витоків газу. З них понад 2,6 тисяч витоків було виявлено на внутрішньобудинкових газових мережах та газових приладах споживачів. Також аварійна газова служба близько 50 разів виїжджала на заявки внаслідок обстрілів Харкова.

Харків’янам нагадують про заборону самовільного втручання в систему газопостачання та використовування газового обладнання не за призначенням, в разі їхньої несправності необхідно викликати професіоналів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

“За власну безпеку несе відповідальність сам споживач. Тому своєчасне проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж – це в першу чергу, запорука безпечної експлуатації системи газопостачання, а також стабільного та безперебійного розподілу газу. Усі роботи з технічного обслуговування фахівці Харківської міської філії «Газмережі» проводять з метою попередження ймовірних витоків газу та забезпечення справної роботи газової системи. Це ключові фактори безпеки життя та здоров’я людей”, – написали у Харківській міській філії «Газмережі».

ОСТАННІ НОВИНИ