Харківські енергетики відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів

20.11.2023 15:30   -
Харківські енергетики відновлюють світло після обстрілів

Фахівці АТ “Харківобленерго” відновлюють електропостачання в зонах обслуговування Борівського, Куп’янського і Вовчанського районів. Про це повідомляє Інфосіті.

Так, внаслідок обстрілів частково була знеструмлена Борівська громада, зокрема відключення світла зафіксовані в селах Чернещина, Ізюмське, Дружелюбівка та Вище Солоне. За словами начальника Борівського РЕМ Анатолія Мокєєва, усі споживачі будуть заживлені протягом дня.

У Куп’янському районі частково знеструмлені села Курилівка та Подоли. За словами керівника місцевого РЕМ Бориса Максютенка, ці населені пункти постійно страждають від обстрілів. Фахівці підрозділу оперативно відновлюють тут електропостачання, коли дозволяє військова ситуація. Наразі енергетики чекають відповідного дозволу, щоб виїхати на місце.

Також завершуються ремонтні роботи у селищі Вільча Вовчанської громади. За словами начальника Вовчанського РЕМ Олега Ковальова, частково світло відновили ще у неділю, 19 листопада. Сьогодні енергетики планують заживити всіх знеструмлених споживачів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.