Харківські біатлоністи перемогли у змішаній естафеті на чемпіонаті України

27.03.2023 17:36   -
Харківська область здобула перемогу на чемпіонаті України з біатлону

У Буковелі завершилась весняна частина чемпіонату України з біатлону. В останній змагальний день неділі, 26 березня, відбулась змішана естафета, у якій перемогла команда Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

Загалом у змішаній естафеті взяли участь 11 команд. Лідерство для Харківської області з першого етапу гонки завоювала Любов Кип’яченкова. Учасниця жіночої збірної України пройшла свій відтинок без хиб і отримала 24 секунди переваги над найближчою суперницею – Олександрою Меркушиною з Закарпатської області.

На другому етапі харківські біатлоністи втратили перевагу у гонці після двох хиб Оксани Коваленко. Натомість Анастасія Меркушина вивела Закарпатську область у лідери гонки із запасом у 1:20 хвилини. Однак своє лідерство закарпатські біатлоністи втратили на останньому етапі естафети.

У підсумку, переможцем змішаної естафети стала Харківська область. Другими стали біатлоністи з Тернопільської області. Третіми ж фінішували представники Сумської області, які всю гонку провели на третьому місці.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Чемпіонат України з біатлону. Естафета

  • 1 місце – Харківська область (Любов Кип’яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко, Степан Кінаш) – 1:10:20.4
  • 2 місце – Тернопільська область (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин) +26.3
  • 3 місце – Сумська область (Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Роман Боровик, Богдан Борковський) +34.2.

ОСТАННІ НОВИНИ