Харківська поліція і Червоний Хрест підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво

26.02.2023 10:00   -
Новини Харкова: поліція і Червоний Хрест підписали Меморандум про співробітництво

Метою Меморандуму є розвиток співробітництва у сферах надання послуг з допомоги особам, які потребують такої допомоги, а також проведення спільних дій по евакуації населення з зони активних бойових дій. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на ГУНП.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимира Тимошка, в період війни особливо потрібно єднання людей, які займаються наданням допомоги мирним мешканцям. 

Очільник харківської поліції зазначив, що у зв’язку з бойовими діями змінилися функціональні обов’язки правоохоронців, зокрема, додалися такі функції, як евакуація населення, надання домедичної допомоги, супровід і доставляння гуманітарної допомоги в населені пункти, які потерпають від обстрілів.

Наше спільне завдання – збільшити обсяг таких робіт і зробити їх більш якісними і своєчасними, –  підкреслив Володимир Тимошко.

Голова Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Костянтин Башкіров розповів про тривалу взаємодію силовиків регіону з Організацією. Мова йде, зокрема, про спільні навчання поліції, рятівників, нацгвардійців. Відпрацювання взаємодії усіх структур щодо розгрібання завалів, масових травм неодноразово відбувалося до початку масового вторгнення росії в Україну.

Минулого року ці навички допомогли нам вступити в цей жах більш-менш підготовленими, – зауважив Костянтин Башкіров.

Володимир Тимошко і Костянтин Башкіров підкреслили, що обидві сторони зацікавлені в обміні знаннями і досвідом, адже саме завдяки об’єднанню зусиль можна досягти ефективної взаємодії.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що поліцейські Харківщини викрили місцевого жителя у пособництві державі-агресору.