Харківська область продовжує отримувати гуманітарну допомогу

13.03.2023 17:53   -
Харківщина продовжує отримувати гуманітарну допомогу від Штабу

Упродовж тижня громади Харківської області отримали майже 11 тисяч проднаборів, понад 4,5 тонни продуктів і 9 тонн одягу. Про це повідомляють Харьковские известия.

З 6 по 10 березня гуманітарний штаб доправив у Дергачівську, Близнюківську, Савинську, Вільхівську, Валківську, Балаклійську, Краснокутську, Куп’янську, Пісочинську громади, а також у лікувальні заклади 10 800 продовольчих наборів.

Крім цього, 4,5 тонни продуктів харчування доправили у Піско-Радківський, Ржавецький, Безмятеженський, Богодухівський, Комарівський психоневрологічні інтернати, а також у Богодухівський геріатричний пансіонат та Обласну клінічну психіатричну лікарню № 3.

Жителям Пісочинської, Нововодолазької, Коломацької громад та Краснокутської і Новопокровської селищних рад відправили 9,9 тонни одягу, підгузків та дитячого харчування.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Нагадаємо, що при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

ОСТАННІ НОВИНИ: