Харків отримав 16 тонн гуманітарного вантажу для медзакладів (фото)

09.05.2023 14:11   -
Харків отримав 16 тонн гуманітарного вантажу для медзакладів

Вчора, 8 травня, до Харкова надійшов гуманітарний вантаж лікарських препаратів та предметів медичного призначення надійшов від міста-побратима Лілль (Франція). Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, загальна вага вантажу сягає 16 тонн. Допомогу отримала Міська клінічна багатопрофільна лікарня №17. У подальшому гуманітарний вантаж розподілять серед закладів охорони здоров’я міста Харкова.

Раніше з закликом організувати черговий гуманітарний конвой до Харкова виступила мер міста Лілль Мартін Обрі. В результаті вантаж лікарських препаратів та предметів медичного призначення зібрали завдяки спільним зусиллям мерії, Міського громадського фонду, Університетського госпітального центру та громадської асоціації «Український портал» («Portail de l’Ukraine»). Допомога була доправлена завдяки сприянню Посольства України у Франції.

«8 травня ми продовжуємо бажати миру Україні та Європі. Наш гуманітарний вантаж прибув до Харкова. Слава Україні!» – зазначила Мартін Обрі на своїй сторінці у Твітері.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ