Харків необхідно відбудовувати вже зараз, — Ігор Терехов

30.06.2023 13:29   -
Харків необхідно відбудовувати вже зараз, — Ігор Терехов

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов заявив на конференції з демократичного врядування, яка проходить сьогодні, 30 червня, у Києві, повідомляють Харьковские известия.

Очільник Харкова виступив на панельній дискускусії, присвяченій темі стійкості самоврядування під час війни. Ігор Терехов, зокрема, підкреслив, що Харків необхідно відбудовувати вже зараз.

За словами міського голови, Харків має чіткий план з відбудови зруйнованої внаслідок збройної агресії рф інфраструктури. У пріоритеті – відновлення житла, розвиток освіти, індустрії та IT.

«З початку війни Харків стоїть на захисті цінностей, інтересів і свободи України. Я вдячний партнерам зі США та інших країн, які підтримують Україну зброєю, фінансово та гуманітарно. Це допомагає нам проходити дуже тяжкі виклики війни. І хоча попереду ще багато роботи, ми визначили пріоритети і маємо чіткий план дій на майбутнє. Ми не збираємося чекати завершення війни і поступово відбудовуємо наше місто вже сьогодні», – зазначив Ігор Терехов.

Також міський голова висловив подяку Президенту України Володимиру Зеленському та мерам інших міст України за підтримку і допомогу Харкову в найважчі часи війни.

Нагадаємо, Мер Харкова став лідером національного опитування

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ