Харків налагоджує співпрацю зі швейцарською компанією з розмінування (фото)

13.07.2023 09:26   -
Харків налагоджує співпрацю зі швейцарською компанією GCS

Вчора, 12 липня, Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся з генеральним менеджером компанії «Global Clearance Solutions» Філіппом фон Міхаелісом. Про це повідомляють Харьковские известия.

Компанія була заснована у 2015 році у Швейцарії, має виробничі потужності в Німеччині і зараз відкриває офіційне представництво у Києві. Філіп фон Міхаеліс зазначив, що GCS виробляє машини для розмінування та допомагає очищати території від вибухонебезпечних предметів. Зокрема, в Україні компанія вже постачає обладнання в ДСНС, поліцію, ЗСУ та планує проводити тематичні тренінги для населення.

Також генеральний менеджер компанії повідомив, що GCS розглядає можливість будівництва філії німецького заводу в Україні, і це може бути у Харкові.

Ігор Терехов наголосив, що міська влада надасть всебічну підтримку швейцарській компанії.

«Дуже важливо, щоб бізнес приходив до нашого міста, тому ми надамо вам пільги, щоб ви тут працювали. Щодо підготовки фахівців для сервісного обслуговування та виробництва, якщо у вас буде бажання відкрити його у Харкові, то все це ми обов’язково зробимо», – зазначив міський голова.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадаємо, що у травні Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій України та компанія GCS підписали меморандум про співпрацю, щоб залучити машини розмінування для очищення від мін та боєприпасів деокуповані райони Миколаївської, Харківської та Херсонської областей. Загалом GCS планує поставити в Україну близько 20 таких машин. Крім того, сторони домовилися взаємодіяти у сфері технічного та нетехнічного обстеження, а також проводити тренінги для населення на визволених територіях.

ОСТАННІ НОВИНИ