Харків’янин здобув “золото” на Кубку України зі стрільби з луку (фото)

01.12.2022 15:41   -
Харківський лучник здобув "золото" на Кубку України зі стрільби з луку

Кубок України зі стрільби з луку серед дорослих у двох дисциплінах (класичний і блочний лук) розіграли 21 -24 листопада у Львові.  Про це повідомляють Харьковские известия.

У категорії блочного луку харківський спортсмен Олександр Соколов виграв золоту медаль, залишивши позаду київських лучників.

У командній першості цього виду програми харківська чоловіча команда (Олександр Соколов, Юрій Дорошенко, Вадим Головко) також відзначилася чемпіонським титулом.

В особистій першості серед чоловіків у класичному луці бронзовим призером змагань став вихованець комунального закладу “Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука “Комунар” Володимир Каменський.

У командній першості серед чоловіків збірна “Харківська – 1” (Володимир Каменський, Микита Кравчук, Микита Дюняшев) посіла друге місце, поступившись лише команді зі Львова.

Жіноча збірна “Харківська-1” (Ірина Третьякова, Дар’я Павліченко, Катерина Дубровіна) також стала срібним призером Кубку України, поступившись, знову ж таки, львів’янкам.

Загалом у змаганнях взяли участь 220 спортсменів із 16 областей України та Києва.

Раніше ми повідомляли про те, що чемпіон Харківської області з футболу надав гуманітарну допомогу дітям-сиротам.