Харків’янин став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юніорів із дзюдо

19.09.2022 14:37   -
Новини Харкова: Вісков - бронзовий призер ЧЄ серед юніорів із дзюдо

Харків’янин Назар Вісков завоював бронзову медаль чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів, який відбувся з 15 по 18 вересня у Празі (Чехія).  Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, спочатку харківський спортсмен здолав лідера збірної Ізраїлю Янатана Векслера, у другому колі – австрійця Маркуса Ауера, а в 1/4 фіналу – француза Енца Жана.

«За вихід у фінал Назар бився зі старшим на три роки азербайджанцем Тураном Байрамовим. Більш досвідчений суперник виявився сильнішим. У поєдинку ж за бронзу Вісков переміг румуна Олександра Матея. На третій хвилині зіткнення харків’янину вдалося здійснити зачіп та виконати кидок на іпон», – повідомили у департаменті.

За результатами змагань збірна команда України посіла п’яте загальнокомандне місце чемпіонату Європи.

Раніше ми повідомляли про те, що Назар Вісков став віце-чемпіоном Європейського юнацького олімпійського фестивалю.