Харківʼяни завоювали сім медалей на чемпіонаті України з боксу (фото)

10.04.2023 14:30   -
Харківʼяни успішно виступили на чемпіонаті України з боксу

Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок (2007-2008 років народження) пройшов у Хмельницькому з 2 по 9 квітня. Про це повідомляють Харьковские известия.

На національній першості Харківська область була представлена трьома юніорками. Кіра Макагоненко (46 кг) та Ульяна Безфамільна (57 кг) перемогли своїх суперників і стали чемпіонами України.

Елизавета Ситнік (63 кг., Восток, тренер Сергій Верходанов) завоювала срібну медаль.

Відзначається, що Кіру Макагоненко судді визнали кращою спортсменкою чемпіонату.

Серед юніорів чемпіоном став харківʼянин Олександр Звєрєв (46 кг., тренер Сергій Штефан). Друге місце здобули Назар Малінкін (46 кг., ШВСМ, тренер Сергій Данильченко, Андрій Марчук) та Іван Безуглий (66 кг., ХТЗ, тренер Роман Шкарупа). Бронзову медаль виграв Данило Лученцов (54 кг., тренер Денис Густодим).