Харків’яни успішно виступили на Кубку України з сумо (фото)

14.08.2023 17:40   -
Харків’яни успішно виступили на Кубку України з сумо

Харківські спортсмени здобули 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових нагород на Кубку України з сумо, який проходив з 12 по 14 серпня в Луцьку. Про це повідомляє Інфосіті.

В змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 65 кг володаркою кубка стала Олена Нікітінська. Також вона разом з іншими харківськими спортсменками Тетяною Караченко, Софією Бординських та Анною Фоміцькою перемогла у командних змаганнях серед жінок.

В змаганнях серед чоловіків золоту медаль Харківщині приніс Нікіта Каневський, який переміг у ваговій категорії до 77 кг. В складі харківської команди разом з Валерієм Большаком, Олександром Примаченко та Русланом Грініком, Нікіта став бронзовим призером.

Срібні медалі Кубка здобули: Софія Бординських (вагова категорія до 60 кг), Тетяна Караченко (вагова категорія до 73 кг) та Валерія Большак (вагова категорія до 92 кг).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Бронзовими призерами також стали: Алефтина Ляшенко (вагова категорія до 55 кг), Анна Фоміцька (вагова категорія до 80 кг), Олександр Примаченко (вагова категорія до 100 кг) та Максим Олешко (вагова категорія понад 115 кг).

Зазначається, що Кубок України був етапом відбору на цьогорічний чемпіонат світу. До складу збірної України вже потраплять Нікіта Каневський та Олена Нікітінська. Чемпіонат світу відбудеться з 5 по 9 жовтня в Японії.

ОСТАННІ НОВИНИ