Харків’яни успішно виступили на Чемпіонаті України з плавання

29.11.2022 16:32   -
Харківські плавці здобули медалі на Чемпіонаті України у Броварах

Чемпіонат України з плавання серед дорослих, молоді та юніорів відбувся 24-27 листопада у Броварах на Київщині. Про це повідомляють Харьковские известия.

За нагороди чемпіонату України з плавання змагалися 250 спортсменів із різних куточків країни. Серед них були вихованці харківської СДЮШОР “Спартак”.

Харківські спортсмени показали наступні результати:

Снітко Карина здобула 3 золотих нагороди (100 в/ст., 200 в/ст., 400 комплекс).

Серед дорослих та молоді чемпіонським титулом на 200-метрівці брасом відзначилася Марія Роман.

Микита Кудінов у юніорських змаганнях виборов “срібло” на стометрівці вільним стилем. На цій самій дистанції, але серед молоді спортсмен здобув “бронзу”.

Дмитро Яриновський став другим серед юніорів у запливі брасом на 200 метрів. Третій результат хлопець показав на вдвічі меншій дистанції.

Готували спортсменів до змагань ЗТУ Олена Чайка-Лобановська, Володимир Ріжанов, Петро Нагорний та Валентин Гапонов.

Раніше ми повідомляли про те, що харків’яни виграли етап юніорського Кубку Європи з шорт-треку.