Харків’яни святкують перемогу на Чемпіонаті України з велосипедного спорту

04.11.2022 12:41   -
Спорт Харків: Перемоги харків’ян на Чемпіонаті України з велосипедного спорту

ЧУ з велоспорту проходив 30 жовтня—1 листопада у Чернівцях. Були визначені переможці та призери національних змагань в олімпійському крос-кантрі, велосипедному шорт-треку та гонці елімінатор. Про це повідомляють Харьковские известия.

Представники збірної Харківської області здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Особливо відзначився Олександр Коняєв. Підопічний ЗТУ Романа Коробова “заїхав” на п’єдестал у кожному виді змагальної програми, виборовши повний комплект нагород.

1 – місце Федір Єрьомін.

Готували харківських спортсменів до цих змагань їх особисті наставники Роман Коробов, Віктор Водолага, Ігор Гримайло, Олександр Авдєєв та Іван Дрозд.