Харківʼянки виграли чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу (фото)

28.11.2023 17:07   -
Харківʼянки виграли чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу

Чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу проходив в Іспанії. За нагороди змагалися 1600 спортсменів із 107 країн світу. Про це повідомляє Інфосіті.

Харківська спортсменка Наталя Грабарчук стала чемпіонкою у категорії фітнес бікіні, а Євгенія Пруцкова – серед майстрів бодіфітнес. На рахунку харківʼянки також срібна нагорода у категорії жіночому бодіфітнесі зі зростом понад 168 см.

Ще одна представниця Харкова Алла Савченко виграла бронзу у категорії майстрів бодіфітнесу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У змаганнях з бодібілдингу серед чоловіків п’яте місце у вазі до 95 кг посів Дмитро Грабарчук.

Зазначається, що збірна України посіла другі загальнокомандні місця у жіночих дисциплінах і серед майстрів.