Харків’янка здобула “золото” Кубка світу з біатлону та лижних перегонів

19.12.2022 12:04   -
Спорт Харків: Ляшенко здобула "золото" Кубка світу з біатлону та лижних перегонів

Харків’янка Людмила Ляшенко продовжує збирати нагороди Кубка світу з біатлону та лижних перегонів. На цей раз параспортсменка перемогла в індивідуальній гонці. Про це повідомляють Харьковские известия.

Нагадаємо, Кубок світу з біатлону та лижних перегонів наразі триває у фінському Вуокатті. У змаганнях беруть участь спортсмени з 21 країни світу. Команду України представляє 25 біатлоністів з інвалідністю.

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко здобула на цих змаганнях вже три нагороди. Остання — золота медаль в індивідуальній гонці у класі стоячи.

Загалом у доробку збірної України 19 нагород: 3 золотих, 6 срібних та 10 бронзових.