Харків’ян нагородили почесними грамотами міськради

18.08.2023 14:57   -
Харків'ян нагородили почесними грамотами міськради 2023

Сьогодні, 18 серпня, на позачерговій сесії Харківська міська рада ухвалила рішення про нагородження низки харків’ян почесними грамотами. Про це повідомляє Інфосіті.

Так, за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди ювілею Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджені: проректор ХНУВС Анатолій Клочко, начальник КУ «Спеціалізована водно-рятувальна служба міста Харкова» Валерій Михайлов та ін.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності Харкова в умовах воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України грамотами міськради відзначено начальника котельні Новожанівського теплового району Новобаварської філії КП «ХТМ» Володимира Тарасенка, директора Комплексу водопідготовки «Донець» Олександра Мерзлякова та ін.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання допомоги харків’янам під час воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України грамотою нагороджені: член правління БО «Благодійний фонд» «Справжня допомога в Любліні» Анастасія Блещунова та активіст мусульманської діаспори Агамірза Мірзага огли Нурієв.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність, відвагу й самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України також грамотою відзначено низку військовослужбовців.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Харкові, патріотичне виховання молоді, з нагоди Дня міста та 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників нагороджена низка ветеранів Другої світової війни.

ОСТАННІ НОВИНИ