Ігор Терехов привітав з Днем народження Михайла Борисюка

21.11.2023 09:59   -
Ігор Терехов привітав з Днем народження Михайла Борисюка

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав з днем народження Михайла Борисюка – Почесного громадянина міста Харкова, Героя України, колишнього генерального конструктора Харківського КБ ім. Морозова. Про це повідомляє Інфосіті.

«Завдяки Вашому професіоналізму, винахідливості та співпраці з провідними вітчизняними підприємствами на озброєнні української армії з’явилося чимало новітньої бойової техніки. Дякую за вашу наполегливу та самовіддану працю! Ваш внесок у зміцнення обороноздатності та промислового потенціалу незалежної України є дуже важливим.


Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, мирного та щасливого життя під українським небом!» – говориться у привітанні.


Довідково. Борисюк Михайло Дем’янович народився 21 листопада 1934 року у селі Харліївка Корсаківського району Орловської області (Росія). З травня 1990 року – генеральний конструктор ВО “Завод імені Малишева” – начальник Харківського КБ машинобудування імені О.О.Морозова. Почесний громадянин Харкова (2007).

Михайло Борисюк автор та співавтор понад 200 наукових праць, зокрема 70 винаходів, 5 монографій. Один з авторів розробки Програми оптимізації кількості та перспектив розвитку танкового парку Збройних Сил України у 2005 році.
У 2000 році Михайлу Дем’яновичу Борисюку присвоєно звання Герой України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ