Ігор Терехов: Ми готуємося до наступного опалювального сезону. Щодня. Без вихідних

12.07.2023 09:22   -
Ігор Терехов: Ми готуємося до наступного опалювального сезону. Щодня. Без вихідних

Цьогоріч харківські комунальники планують перекласти рекордні 220 км теплових мереж, що на 20 км більше, ніж торік. І це в умовах війни, повідомляють Харьковские известия.

На сьогодні перекладено майже 90 кілометрів, і роботи тривають. Також у місті планують встановити 14 модульних котелень та п’ять міні-ТЕЦ.

Станом на зараз об’єкти КП «ХТМ» підготовлені до зими на 48%.

Мер Харкова Ігор Терехов упевнений, що всі заплановані роботи будуть виконані якісно та вчасно. Навіть попри те, що ворог продовжує тероризувати місто обстрілами.

“Всю минулу зиму ворог атакував критичну інфраструктуру та теплові підприємства Харкова. Окупанти намагалися посіяти паніку серед харків’ян і заморозити місто. Нашим героїчним тепловикам минулоріч довелося і перекладати труби над землею, і працювати під обстрілами. І перезапускати систему опалення міста вісім разів, що взагалі безпрецедентно для України!


Сьогодні ми готуємося до наступного опалювального сезону. Щодня. Без вихідних. Ми долали важкі виклики раніше, впораємося й далі. Бо Харків – залізобетон!”, – зазначив Ігор Терехов в своєму дописі в ТГ.

ОСТАННІ НОВИНИ