Ігор Терехов вітає працівників Національної поліції (відео)

04.07.2022 14:00   -
Новини Харкова: Ігор Терехов вітає зі святом працівників Національної поліції

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня Національної поліції України. Повiдомляють «Харьковские известия».

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України. На жаль, цього року практично всі свята у нас затьмарені війною. Однак зараз особливо важливо не забувати говорити слова подяки людям, які нас захищають. Незважаючи на небезпеку, безперервні обстріли та вибухи.

Сьогодні хочу подякувати нашим поліцейським від імені всіх харків’ян! За те, що разом із нашою армією міцно тримаєте оборону Харкова. За те, що цілодобово боретесь з мародерами та стежите за правопорядком на вулицях міста. За те, що охороняєте найважливіші об’єкти життєзабезпечення та економіки. За те, що допомагаєте нашим волонтерам розвозити гуманітарну допомогу в особливо «гарячі» райони, які, як і раніше, нещадно обстрілюються окупантами.

Дякуємо за вашу щоденну роботу! Складну, важку та смертельно небезпечну! Де б ви не знаходилися і яке завдання не виконували б, знайте, що для перемоги України цінний внесок кожного з вас! Зі святом, шановні поліцейські! Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, стійкості, благополуччя та, звичайно ж, довгоочікуваного миру! Харків пишається своїми героями!