Як отримати компенсацію за прихисток переселенців в Харкові

10.01.2023 16:44   -
Новини Харкова: Як отримати компенсацію за прихисток переселенців

З 1 жовтня 2022 компенсація власникам квартир та будинків, які безкоштовно прихистили переселенців, становить 900 гривень на місяць за одну людину. Як отримати компенсацію, дізнавалися Харьковские известия.

Для отримання компенсації за розміщення ВПО необхідно спочатку подати повідомлення з усіма необхідними документами, а потім, з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним, звернутися з заявою та документами до Центру надання адміністративних послуг м. Харкова та його територіальних підрозділів.

УВАГА! Заява подається щомісячно, а повідомлення – у разі зміни кількісті розміщених осіб або осіб, які покидають житло.

Заяви на отримання компенсації та інші документи, які надійшли на електронну адресу [email protected], приймаються та пересилаються для опрацювання до управлінь соціального захисту населення за місцем розміщення житла з 1 (00:01) по 5 число (23:59) кожного місяця.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Заява (https://cutt.ly/n1SaOHH) та повідомлення (https://cutt.ly/A1Sa1kj) повинні бути заповнені повністю відповідно до найменувань колонок.

З детальною інструкцією та документами, необхідними для отримання компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3NWWF2w.


В Харкові 1086 власників житла отримають компенсацію за розміщення 2 253 ВПО за грудень 2022 року.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: